Jump to content

Reclamatie DML


memento

Recommended Posts

Nick-ul tau: memento
 Nick-ul reclamantului: DML
 Detalii: Am stat pe mute asteptand sa se termine mixul , si dupa ce s-a terminat 2 baieti au luat ban. Unul dintre ei a zis "ba uitativa ce muie are asta" (era vb de 1 admin) , si am inceput sa rad fara sa scot 1 cuvant. AM luat ban permanent pe teamspeak pt reclama. Ce e in neregula cu voi?
 Dovadă (obligatorie): <18:15:47> You were banned permanently from the server by "DML^" (reclama)
 Motiv: reclama cica 

Link to comment
Share on other sites

Salut , cineva din staff cu acces va verifica ceea ce s a intamplat intre voi pe canal si se vor lua masuri , presupun ca nu ai primit ban  degeaba , mai ales permanent , in caz ca se dovedeste ca nu esti vinovat cu siguranta vei primii unban.

Link to comment
Share on other sites

1. Lululikeee ( primul baiat care a luat ban) este interzis de einspe mii de ori pe Old, ultima data fiind banat direct de catre Crew.

2. Tu intrat inapoi cu multiple identitati dupa ce ai primit interdictie. 

3. Problemele sunt cunoscute de foarte mult timp. Tu si cu restul faceti parte dintr-un grup care mi-a trolat "N" mixuri , care a intrat doar sa imi injure adminii, sa goneasca playerii. 

4. Daca eu dau interdictii pe canal si cineva continua sa intre de pe alte identitati, nerespectand interdictia, mi se pare corect sa primeasca ban permanent. Alta solutie care ar fi?

Link to comment
Share on other sites

Joc pe serverul tau prima data. Si nu am schimbat identitati. verifica te rog logurile pe ts 😄

Ma confunzi bro. am asteptat linistit 16 min sa se termine mixul fara sa spun ceva si dupa am ras cand ala a zis chestia aia , atat 😛

Cam atat

Edited by memento
Link to comment
Share on other sites

Nu stau sa intru in polemici cu tine. Erau 20 de oameni pe canal, nu doar noi doi.Singurul motiv pentru care voi erati pe Oldmix, a fost bascalia, trollul si injuriile la adresa staffului. Au fost cateva persoane care au acceptat interdictia, au inteles ca se pot juca in alta parte. Pt cealalta categorie eu nu vad o rezolvare amiabila. Pt ce sa iti fortezi norocul la infinit daca cineva nu te vrea undeva?!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce aberezi tu acolo.

1. Tu confunzi persoanele. De ce as sta 16 minute sa se termine mixul daca vroiam bascalie si troll. Nu puteam sa va injur direct? Nu are logica ceea ce spui. 

2. Cum am mai spus este prima data cand joc pe old acolo la tine. Cand ai dat interdictie , ma pregateam sa te intreb in privat ca eu ce vina am , dar mi-ai dat ban permanent. Nu am mai multe identitati , si rog sa se verifice logurile ca sa te lamuresti. 

Eu aici sunt victima colaterala. Nu am scos nici macar 1 sunet , in afara sa rad. Am mai precizat si asta,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines