Jump to content

Bun Venit

Vă urăm un călduros bun venit alături Te așteptăm cu un topic de prezentare, fă-te cunoscut în rândul utilizatorilor !

Recommended Posts

Buna seara!

Eu sunt mai old school lamuriti-ma si pe mine va rog sa stiu daca mai are rost sa intru pe sv vostru... am intrat pentru ca avea lag bun.

Mi-a facut xSeniorx ss - a fost ok, apoi sickboy - a fost ok, dupa Iulian mi-a cerut wargod am scanat mi-a zis ca e ok, astazi digital mi-a cerut wargod am scanat si dupa cateva min mi-a iesit din cs si nu mai puteam sa intru in cs, a trebuit sa instalez dinou cs si cand am vrut sa intru pe sv apaream ca sunt banat nu sunt familiarizat cu astfel de programe vin dupa pauza foarte lunga mai intru doar asa ca sunt nostalgic dupa vremurile de demult. Nu vreau sa plictisesc daca vrea cineva sa ma lamureasca, pentru ca numai sunt la curent cu toate programele numai am timp sa stiu toate lucrurile marunte.

Numai fac cererea clasica de unban vreau doar ceva lamuriri daca are cineva 2 secvente rabdare sa imi zica iar daca mi-a iesit din cs pt ca sunt codat inseamna ca pt mine a murit cs...

• Sasuke locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...