Jump to content

Bun Venit

Vă urăm un călduros bun venit alături Te așteptăm cu un topic de prezentare, fă-te cunoscut în rândul utilizatorilor !

OLD Cerere unban john

Recommended Posts

Am revenit.

Nume: Ionut

IP: 5.15.175.57

Admin: digitalbot

Data: 08.04.2021 ora: 00:22 harta: de_dust2

Dovada: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2212912

Nu pot sa imi dedic foarte mult timp, cred ca este mult adminul pentru mine m-ar interesa daca s-ar putea la un moment dat un slot.

Da, joc cu cs’ul recomandat de fredy, dovada poate sa confirme sickboy pt ca si el mi-a facut ss.

Multumesc, o zi buna!

Posted (edited)

Nu mi s-au cerut poze, doar wg, nici eu nu prea am inteles.

Edited by johnjohn

Pe ce considerent sustii pro ban ??? La un moment dat si tu mi-ai facut ss si a fost ok. Din cate vad wg asta e pubilc pt toata lumea deci din moment ce am dat scan toata lumea ma poate verifica dupa nick si ip. Si Iulian mi-a facut odata wg, am dat scan si in scurt timp mi-a zis Iulian ca sunt curat... La fel sta treaba si la wg facut de digitalbot.  

Poate ca ar trebui sa imi vad de treaba, situatia devine usor penibila. Poate ca era ok sa verifice wgul si adminul digitalbot sa vina cu niste lamuriri sa participe si el la discutie pentru ca el era implicat in aceasta speță. Cat despre tine AxBxNx invata sa iti sustii o argumentatie, sa tratezi lucrurile dpdv obiectiv si anume cu dovezi altfel obligi  lumea sa te creada pe cuvant si asa apar polemicile, unitatea ta de masura este potentialul tau ceea ce nu e deloc ok asta nu te va ajuta pe viitor in nici un domeniu. Am vazut si cativa jucatori care intelegeau jocul destul de bine cu ar fi: Iulian, Pop, Shiro, Frosty, willybum.

Puteti inchide topicul.

Numai bine!

• Fred locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...