Jump to content

Xiaomi va lansa flagship-ul Mi 11 in ianuarie 2021


AxBxNxHaLaB

Recommended Posts

  • Daca in acest an producatorul Xiaomi a lansat oficial modelele de varf Mi 10 si Mi 10 Pro in luna februarie, pentru urmatoarea generatie Xiaomi Mi 11 au aparut zvonuri cum ca va fi lansata in luna ianuarie. Ce nu este inca confirmat este numele urmatoarei generatii, variantele fiind Mi 11 sau Mi 20 (dupa modelul creat de Huawei sau Samsung).
  • Motivul pentru care Xiaomi ar dori sa lansaze urmatoare generatie in luna ianuarie este sa fie primul brand care va pune pe piata un smartphone cu viitoare generatie de chip-uri de la Qualcomm, Snapdragon 875 care urmeaza sa fie prezentata oficial saptamana aceasta.
  • Legat de specificatiile viitorului flagship nu se stiu prea multe, doar ca va avea o camera de 108MP, zoom optic de 30x, un ecran AMOLED Quad HD+ si cel mai probabil rata de reimprospatare a imaginii de 120Hz.
  • Asteptam cu nerabdare inceputul anului sa vedem ce alte noutati va aduce Xiaomi cu Mi 11 sau cum vor numi urmatoarea generatie de smartphone-uri de varf.

 

TS.ELDERS.RO - OLD.ELDERS.RO - IP : 93.114.82.77:27015

Pentru orice problema ma gasiti pe ts la canalu OLD cu numele : .S!ckBoY AxBxNxHaLaB  sau PM pe forum.

                                  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines