Jump to content

Reclamatie Pipiriciu_alfa


poYKul

Recommended Posts

Numele meu: poYK

Numele reclamantului:  Pipiriciu_alfa 

Motivul reclamatiei: banat fara motiv

Descriere: Mi s-au facut 3 poze de catre acest admin deoarece m-a suspectat de wall, dupa ce am trimis pozele pe imgur si le-am dat acesta mi-a spus ca trebuie sa am 4 poze, i-am explicat ca nu am 4 poze ci doar 3 si nu m-a crezut, am incercat sa ii explic de nenumarate ori ca nu am 4 poze pana cand am inceput sa imi pierd calmul si sa injur, recunosc aici a fost greseala mea, dupa aceea a inceput sa imi dea kick de nenumarate ori cand ii explicam ca el greseste, dupa aceea mi-a mai facut un set de poze si tot asa, doar 3 erau nu 4, nu stiu daca e ceva neinregula cu cs-ul meu sau cu serverul dar mie nu mi s-au facut 4 poze, ci 3, aici aveti pozele facute prima oara si a poi a doua oara, nu as avea de ce sa mint si sa ascund o poza.

Poze al doilea set

Poze primul set.

Edited by poYKul
Link to comment
Share on other sites

Salut , ai gresit sectiunea , ai primit ban pe un server de cs 1.6 https://elders.ro/forum/forum/465-reclamatii/ , ai aici un link pentru a face o cerere unban pe serverul respectiv .

 

TS.ELDERS.RO - OLD.ELDERS.RO - IP : 93.114.82.77:27015

Pentru orice problema ma gasiti pe ts la canalu OLD cu numele : .S!ckBoY AxBxNxHaLaB  sau PM pe forum.

                                  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines