Jump to content

[Changelog] TeamSpeak 5.0.0-beta53 [RO]


ICSDE

Recommended Posts

Ce bine!

Versiunea beta 53 este acum disponibilă.
Săptămâna aceasta am remediat câteva erori care au fost raportate și am reușit să rezolvăm una cu lucrul la transferurile de fișiere.

Cred că de data aceasta se explică jurnalul de schimbare.
Nu am informații de adăugat aici. Nu ezitați să întrebați dacă mai există întrebări legate de această versiune.

Toate schimbările aduse clientului  

  • S-au adăugat comutări pentru limitele de viteză ale transferului de fișiere, mai degrabă decât setarea limitei la zero
  • S-au remediat problemele care determinau aplicarea unor limite greșite de viteză a transferului de fișiere în anumite scenarii
  • S-a remediat faptul că nu se derula automat în sus când se trag elemente în partea de sus a zonei vizibile din arborele serverului și browserul de fișiere
  • S-a remediat nerespectarea stării anterioare a ferestrei la restaurarea utilizării pictogramei sistem, mai degrabă decât a pictogramei din bara de activități
  • S-a remediat opțiunea de interzicere a lunii / anilor din meniul contextual al clientului, care nu se interzicea pentru perioada de timp așteptată
  • S-a remediat vorbirea echipei: // linkurile nu erau afișate ca invitație în chat-uri
  • Schimbare Partajare Invitați link pentru a crea teamspeak: // link-uri
  • Limitele de viteză de transfer de fișiere modificate să fie globale

Cunoaștem

  • Încă nu este nimic de citit aici.

 

Note pentru acest topic

  • Feedback-ul pentru această versiune este întotdeauna binevenit în acest subiect. Problemele care nu au legătură cu această actualizare aparțin unui topic propriu.
  • Vă sugerăm să plasați ideeile pentru lansările viitoare în subiectele existente sau noi în zona de sugestii în locul topicului de lansare. Acesta va fi închis după câteva zile și dorința sau sugestia se vor pierde.
  • Ne permitem să ștergem toate postările din acest subiect !

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines