Jump to content

Aplică pentru grad

Suntem în căutare de staff,

te așteptăm cu o cerere !

Aplică

TS.ELDERS.RO

Vrei să te joci liniștit,

alături de prietenii tăi ?

Conectează-te

MiX-AREA

Vrei să te alături echipei

MiX-AREA ELDERS ?

Aplică

Retragere FakeeeR

Recommended Posts

Nick :FakeeeR
    Grad :super-moderator
    Perioada:permanent
    Motiv :o sa joc ca player si punct si mai am ceva de zis in legatura cu Hd asta daca esti ofticat si nu stii sa joci cs du-te fratele meu pe super mario ca nu e de cs-u te pwp 😘

baietas tiam zis doar sa intri ts si eu si soare ,nu tiam zis altceva nimic,nu sunt un ofticat ma oftic doar pe jeguri cu cod ,daca te simti e problema ta😘

Posted (edited)
5 minutes ago, HD M said:

baietas tiam zis doar sa intri ts si eu si soare ,nu tiam zis altceva nimic,nu sunt un ofticat ma oftic doar pe jeguri cu cod ,daca te simti e problema ta😘

Habar nu ai de jocu asta si pe ts intru cand am eu chef nu ma obliga nimeni o sa joc ca player sa nu ma mai futa nimeni la cap  dar ca fapt divers mai invata jocu ca esti pe langa am ore in jocu asta cat nu ai tu de viata .. si in primul rand nu ai habar de regulament ai co-owner degeaba Nu se da comenzi pe admini !

Edited by FakeeeR

47 minutes ago, FakeeeR said:

Habar nu ai de jocu asta si pe ts intru cand am eu chef nu ma obliga nimeni o sa joc ca player sa nu ma mai futa nimeni la cap  dar ca fapt divers mai invata jocu ca esti pe langa am ore in jocu asta cat nu ai tu de viata .. si in primul rand nu ai habar de regulament ai co-owner degeaba Nu se da comenzi pe admini !

Fakere hai sa fim seriosi acuma ..asta nu este un motiv de retragere. Te asteptam la o vorba la staff only, Desigur cand ai tu timp si nu te obliga nimeni sa intri pe ts3 - Baietii te chemase la o vorba ! 

33 minutes ago, Blu3HaSky said:

Fakere hai sa fim seriosi acuma ..asta nu este un motiv de retragere. Te asteptam la o vorba la staff only, Desigur cand ai tu timp si nu te obliga nimeni sa intri pe ts3 - Baietii te chemase la o vorba ! 

E Aiurea bro sa cauti Bagare in seama cu forta putea sa ma baneze de exemplu soare are Fondator dar nu a facut o ma joc ca player intru cand am chef si aia e nu suport astfel de oameni care cauta bagare de seama cu forta 

• Sad 1

1 hour ago, SoAr3 qU dInTzY said:

te superi degeaba fak....noi doar ti am spus sa intrii ts,nu trebuie sa reactionezi ca un copil mic!!daia aveam privat si ts sa vorbim intre noi,nu sa ne certam!!

in fine este decizia ta,nu te puteam obliga:D

Odata ce sunt oameniii ca asta pe server de are co-owner si nu stie regulamentu mai bine joc ca Player  si il las pe el sa isi faca "Treaba de Admin" ca si asa are activitate si pe forum nici ban-list nu are .. dar asta e partea a 2-a 

38 minutes ago, FakeeeR said:

E Aiurea bro sa cauti Bagare in seama cu forta putea sa ma baneze de exemplu soare are Fondator dar nu a facut o ma joc ca player intru cand am chef si aia e nu suport astfel de oameni care cauta bagare de seama cu forta 

Nu este o bagare de seama ... este mediul online - Socializezi si vorbesti.  Si eu am avut unele momente cand nu am vrut sa intru ts3, dar naa 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

ELDERS ROMÂNIA # WE COME FROM ANCIENT TIMES

Join us on social media:

• Create New...