Jump to content

Reclamatie Aryy.

LucKe24
 Share

Recommended Posts

Nick: LucKe24
IP (iptest.ro, adresameaip.ro) :94.134.180.130 
Link profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271807099/
STEAM ID Numeric (status in consola):  STEAM_1:1:155770685
Nume Admin/Jucator reclamat:
Steam ID Numeric Admin/Jucator (status in consola): -
Admin reclamat: Aryy.
Link profil Steam admin: https://steamcommunity.com/profiles/76561199115898469/
Data si ora faptelor petrecute: 22.06.21 in jur de ora 15:00-15:30
Motiv reclamatie: Ban Permanent/Gag 
Ce s-a intamplat?: Deci.
1. Aryy juca T fiind singura ramasa in viata si inca 5 CT, eu am scris in chat "lama la parashute", ea a luat lama. Regula 3, respectiv Regula 6
2. Apoi am primit gag de la Ary ( Grad Helper )  eu fiind LucKe24 ( Helper ) Exe fiind on pe server juca T, dar era mort.  [Este interzisa aplicarea comenzilor intre admini. - Remove/Suspend/BAN]
3. Apoi eu ( LucKe24 ) am abuzat de admin si mi-am scos singul gag-ul considerand ca mi se cuvine, gresit, trebuia sa astept parerea lui eXe.
4. Dupa ce mi-am scos gag-ul, eXe fiind prezent la tot incidentul, el a considerat fata de comportamentul care am dat dovata si  abuzul  care l-am folosit asupra mea. a recurs la faptul ca trebuie sa primesc demote, cea ce si am primit.
5. Apoi fiind cu mai multi playeri on [ Lust , inginerul , Xenon , Noxic, eXe , Aryy ] mi-au zis cativa ca mi-au spus ca am primit demote, eu fiind pe ts cu lust  i-am zis - " E fondator ce sa ma iau in gura cu el" 
6. Dupa cateva momente am primit ban permanent reason : [ din partea lui Aryy 😘 ] exclus din ts.elders.ro [ cat. Go.elders.ro ] apoi din Grupul de whatsapp. am vrut sa vad motivul si cine mi-a dat ban.
7. Am luat legatura cu Wicked. care a reprosat: Eu momenta nu ma mai ocup vorbestu cu : eXe, Virus sau DArk. apoi am incercat de pe mai multe conturi sa intru dinou pe server sa vad de ce? si cine? m-a banat.
8. Din cate mi s-au povestit ban permanent am luat de la Aryy. care a primit UP, apoi cand am intrat inapoi sa lamuresc am luat ban IP. si ultima data [ a 3-a oara ] am vorbit cu eXe cel mai mult si cu Mofo. deoarece alta cale de a vorbi nu aveam.[ts , whatsapp ] 
9.Am luat ban si pe al 3-lea cont reason ":D" Banarea jucatorilor pe motive absurde (ex: salut, pa, idiot etc.) este interzisă. - Remove/Suspend/BAN. am recurs la aceasta postare.
10. Sunt vinovat si imi asum asta. -Injurii staff, abuz comenzi. daca mai sunt si le-am emis aveti dreptul sa le lasati jos in comentarii!
Dovada: https://imgur.com/a/wvBNYwV

Nu intelegi ca nu mai ai ce cauta la noi pe sv never.

Daca erau un baiat finut faceai asta de prima data si poate mai aveai o sansa....

Dar tu te-ai dat badboy si ai postat tampeni (Feminisme eXe si Ary daca ai cur si tate ai avantaje si etc...ce ai mai scris tu).

De cand ma tragi tu pe mine la raspundere ce fac eu pe sv la cine dau grad si de ce?

Nu mai face posturi si nu mai incerca sa revi ca nu mai ai nici o sansa crede-ma pe cuvant.

Oricum erai degeaba.

Doua motive mari si tari pentru care nu o sa mai ai ce cauta pe sv...(PARASUTA si FEMINISME Aryy si eXe)

:loched::respins:

• eXe locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines