Jump to content

Prezentare -cLau + help


-cLau

Recommended Posts

* Prenume : Claudiu 

* Varsta : 25

* Nick cs : -cLau 

* Sex : M

* Ocupatie : momentan niciuna 

* Ce altceva ne mai poti spune despre tine : foarte sufletist, romantic, atent 

* O parere despre Comunitatea noastra: îmi place cum arată 🙂

* De unde ai auzit de noi? : facebook 

 

 Nu știu dacă e locul potrivit pentru să cer ajutor sau nu dar poate mă puteți ajuta, am nevoie de ajutorul vostru. Am primit șomaj până la sfârșitul lunii mai, bani din care trebuia să-mi plătesc și anumite datorii și chiria, reușind să-mi plătesc datoriile nu am reușit să îmi plătesc și chiria și am fost nevoit să părăsesc locuința unde stăteam pierzând astfel și înregistrarea la primărie (menționez că locuiesc în Germania), a trebuit să stau vreo 4 zile pe străzi pe unde am apucat după care am fost primit de un prieten la el până luna asta pe 30 fiind convins că îmi vor intra banii de șomaj și îmi voi putea găsii o chirie lucru care nu să întâmplat. A doua mare problemă e că de duminică seara mă aflu în spital cu dureri groaznice de rinichi din cauze pietrei pe care o am, urmează să fiu operat zilele următoare. Din cauza faptului că nu mi'am primit șomajul din cauza că nu mai am înregistrare de sănătate nu am plătită nici asigurarea medicală. Lucru care mă va costa foarte mult atât spitalizarea cât și operația.
Dacă e cineva dispus să mă ajute cu orice sumă și un cent e bine venit, vă las aici contul meu bancar, v-aș fi foarte recunoscător.
Titular : Claudiu-Christian Lukacs
Iban: DE03 1001 0010 0045 1531 25
Bic: PBNKDEFF

HCOlUPV.jpg

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

wellcome

 

TS.ELDERS.RO - OLD.ELDERS.RO - IP : 93.114.82.77:27015

Pentru orice problema ma gasiti pe ts la canalu OLD cu numele : .S!ckBoY AxBxNxHaLaB  sau PM pe forum.

                                  

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, -cLau said:

* Prenume : Claudiu 

* Varsta : 25

* Nick cs : -cLau 

* Sex : M

* Ocupatie : momentan niciuna 

* Ce altceva ne mai poti spune despre tine : foarte sufletist, romantic, atent 

* O parere despre Comunitatea noastra: îmi place cum arată 🙂

* De unde ai auzit de noi? : facebook 

 

 Nu știu dacă e locul potrivit pentru să cer ajutor sau nu dar poate mă puteți ajuta, am nevoie de ajutorul vostru. Am primit șomaj până la sfârșitul lunii mai, bani din care trebuia să-mi plătesc și anumite datorii și chiria, reușind să-mi plătesc datoriile nu am reușit să îmi plătesc și chiria și am fost nevoit să părăsesc locuința unde stăteam pierzând astfel și înregistrarea la primărie (menționez că locuiesc în Germania), a trebuit să stau vreo 4 zile pe străzi pe unde am apucat după care am fost primit de un prieten la el până luna asta pe 30 fiind convins că îmi vor intra banii de șomaj și îmi voi putea găsii o chirie lucru care nu să întâmplat. A doua mare problemă e că de duminică seara mă aflu în spital cu dureri groaznice de rinichi din cauze pietrei pe care o am, urmează să fiu operat zilele următoare. Din cauza faptului că nu mi'am primit șomajul din cauza că nu mai am înregistrare de sănătate nu am plătită nici asigurarea medicală. Lucru care mă va costa foarte mult atât spitalizarea cât și operația.
Dacă e cineva dispus să mă ajute cu orice sumă și un cent e bine venit, vă las aici contul meu bancar, v-aș fi foarte recunoscător.
Titular : Claudiu-Christian Lukacs
Iban: DE03 1001 0010 0045 1531 25
Bic: PBNKDEFF

HCOlUPV.jpg

Sincer bine ai venit , iar in legatura cu cazul umanitar pentru tine ... nu am cum sa verific daca minti sau nu deci sincer unu nu as arunca cu bani daca nu stiu ca este adevarat sau nu !

TeamSpeak 3 ELDERS România - TS.ELDERS.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat saz accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alx. said:

Sincer bine ai venit , iar in legatura cu cazul umanitar pentru tine ... nu am cum sa verific daca minti sau nu deci sincer unu nu as arunca cu bani daca nu stiu ca este adevarat sau nu !

O să las numărul meu de de what'sapp cine vrea să se convingă mă poate suna, cu toată rușinea chiar mă simt foarte prost că am apelat la asemenea chestie dar e greu când nu te ajută nici măcar părinții tăi 

Acesta e nr meu de what'sapp cine vrea să verifice și să se convingă : +4917658296587

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

După cum a spus și colegul meu mai sus @Alx. nu avem cum să verificăm dacă minți sau nu. În al doilea rând nu cred că aici e locul potrivit pentru a cere ajutor. Trimite  mesaj privat unui fondator / administrator explică-le situația iar sigur cineva o să deschidă un topic separat în legătură cu ce ai menționat tu mai sus.

În rest sănătate multă îți doresc & bun venit alături de noi ! 

Pentru orice problemă în legătură cu forumul / server mă poţi contacta pe STEAM sau pe TeamSpeak unde mă găseşti online 24/24.

Te rog să citeşti regulamentul comunităţii ca să nu avem neînţelegeri pe viitor.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Alx. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines