Jump to content

Reclamatie


Eazy.

Recommended Posts

Nick-ul tau: Eazy.
 Nick-ul reclamantului: nu mai stiu cine a fost, dar cred ca a fost crew
 Detalii: Am intrat pe server la mix, si m-a tras cred ca inculpatul cu numele "crew" , si imi zice ca nu e bine ca sunt aici, ca sunt de pe alta comunitate si imi da ban permanent
 Dovadă (obligatorie):  https://prnt.sc/1awtj84
 Motiv: Interzis (cica dar eu abia am intrat la voi)

Link to comment
Share on other sites

:PRO: Pentru cine ti a dat, merita -1, nu se face asa ceva , nu are nimeni dreptul . :Contra:Nu esti sigur de persoana care ti a dat banul "nu mai stiu cine a fost" deci reclamatia ar fii oarecum nefondata . 

                                                                                                                                               uTDljR2_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca odata ce ai enumerat mai sus " cred ca y "  reclamatia din start din al meu punct de vedere este nula , data viitoare cand deschizi o reclamatie sa fii sigur pe tine de cine te a banat .

 

Link to comment
Share on other sites

Da Eazy vine mai des la noi la mix, si nu a facut niciodata nici o problema..... dar se pare ca dam BAN-uri pe aici dupa preferinte sau dupa starea care este in momentul respectiv. 
Chiar daca este dupa alta comunitate, aici nu are nici un grad, omul vine pur si simplu sa joace mix.
Personal parerea mea ar trebuii sa i se scoata BAN-ul... 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines