Jump to content

Cerere moderator Dimi


Dimi

Recommended Posts

  • Nume : Dimi
  • Vârstă : 17
  • Pentru ce grad aplici ( Moderator / Designer ) ? : moderator
  • Motivul pentru care aplici ? : din moment ce ma joc destul de mult pe server ar fi de folos sa pot ajuta la mentinerea ordinii
  • Cata experienta aveti (Moderare/Design): am fost admin pe cateva din cele mai mari comunitati din Romania pe parcursul a cativa ani
  • *Ai citit regulamentul? (cuvant cheie) : eldersro
  • * Categoria unde doriți acces ( dacă aplicați pentru gradul de moderator ) : go.elders.ro (nu sunt sigur ca inteleg ce se cere prin categorie. e vorba de grad pe server)
  • Alte informații despre dumneavoastră : imi place sa fac totul cat mai perfect, indiferent ca e vorba de scoala, cs, prieteni. am 8000+ ore in cs, level 10 faceit, recent ex jucator Qual4. mentionez ca fiind si un jucator competitiv voi include activitatea pe server in programul de timp liber/antrenament, existand posibilitatea ca uneori sa nu am timp din cauza echipelor in care joc (insa voi sta pe server undeva intre 10-15 ore pe sapatamana minim).
Link to comment
Share on other sites

CATEGORIE GRESITA 

 

LOCKED 

TeamSpeak 3 ELDERS România - TS.ELDERS.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat saz accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM!

Link to comment
Share on other sites

  • Alx. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines