Jump to content

Propunere - Parintele


Parintele

Recommended Posts

Nick-ul tau: Parintele

Nume propunere: Adaugare grad scripter

Descriere propunere: -

Ce imbunatatiri ar putea aduce comunitatii ELDERS ROMANIA?: In primul rand ar ajuta scripterii sa Iasa in evidenta fata de restul si sa primeasca dreptul lor de a modera sectiunea Scripting!

  • Like 1

╔► Fost Administrator Elders Romania
╠► Counter-Strike server Zombie Plague Custom >> zp.elders.ro

╚►You can contact me at discord Parintele#8664, TS3, message on the Forum or gmail <pauliulian.forum@gmail.com>

                                             

Link to comment
Share on other sites

Nu se merita sa faceti acest grad, ocupa spatiu aiurea in legenda si nu prea sunt scripteri, chiar deloc,
Este deja un grad pe ts3 facut de scripter si se poate oferi asistenta live acolo.

 

Ceea ce ar putea fi facut este un topic la forum management unde sa se faca o lista cu persoanele care pot ajuta servele care au probleme cu pluginurile/addonsu.

 

Parerea mea 🙂

  • Like 1

"Unele lucruri ar trebui să rămână NESTIUTE"
ah-smoke.gif

Link to comment
Share on other sites

On 9/12/2021 at 2:16 AM, L-VIRUS said:

Nu se merita sa faceti acest grad, ocupa spatiu aiurea in legenda si nu prea sunt scripteri, chiar deloc,
Este deja un grad pe ts3 facut de scripter si se poate oferi asistenta live acolo.

 

Ceea ce ar putea fi facut este un topic la forum management unde sa se faca o lista cu persoanele care pot ajuta servele care au probleme cu pluginurile/addonsu.

 

Parerea mea 🙂

Hai sa zicem doarca ca nu ocupa un spatiu exagerat deoarece daca va fii introdus nu va aparea in legenda.

Eu zic tu fiind administrator puteam sa discutam aceasta treaba in alt fel !

 

Daca tu reusesti sa faci o echipa de minim 2 / 3 scripteri se va rezolva cu acest grad !

 

LOCKED

TeamSpeak 3 ELDERS România - TS.ELDERS.RO

Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat saz accesarea canalului de Asistență Tehnică / Tehnical Support

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să trimiți un PM!

Link to comment
Share on other sites

  • Alx. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines