Jump to content

Propunere - Permisii canale permanente.


Poseidon alias. Dani

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: Poseidon
  • Nume propunere: Permisii canale permanente.
  • Descriere propunere: Să se scadă permisia needed delete power sau să se crească delete power pe grupa de server Asistență Tehnică pentru a putea șterge canale permanente și cei din Asistență Tehnică. O altă variantă ar putea să avem posibilitatea de a-l edita în canal temporar.
  • Ce imbunatatiri ar putea aduce comunitatii ELDERS ROMANIA?: Nu am mai depinde așa mult de Support sau Query, o dată ce putem crea un canal ar trebui să-l putem și șterge. 😃 

ardBMSz.png

Link to comment
Share on other sites

Daca se va introduce aceasta permisie la acel acces, automat va trebui si la Detinator. Prin urmare, vor fi 5 grade care vor avea acces "delete".

Nu este o idee rea dar se controleaza mai bine in 3 grade decat in 5 si consider ca sunt suficienti oameni care au grija de acest aspect.

Sunt CONTRA acestei propuneri.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca este nevoie ca un asistent tehnic sa aiba access sa stearga canale. De ce?, pentru ca se poate abuza si dupa parerea mea sunt destui cu acest acces(Support, CEO,Query) care sunt activi toata ziua si nu e asa greu sa ii intrebi sa stearga un canal. Aveti acces sa creati canale si este destul.

Contra

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Paul said:

Nu cred ca este nevoie ca un asistent tehnic sa aiba access sa stearga canale. De ce?, pentru ca se poate abuza si dupa parerea mea sunt destui cu acest acces(Support, CEO,Query) care sunt activi toata ziua si nu e asa greu sa ii intrebi sa stearga un canal. Aveti acces sa creati canale si este destul.

Contra

 

Contra ideem colegu 

Link to comment
Share on other sites

normal , un asistent tehnic ar trebuii sa se ocupe de aceste canale, ca aceasta este treaba lor , canale de jos cele permanente , linistea de pe server si disciplina. Dar greu cu increderea ...vad ca deja s-a raspuns cu acest CONTRA si atunci asa va ramane. Pana data viitoare cel putin.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • crew locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines