Jump to content

Reclamatie Hallen.


NICOLETA

Recommended Posts

Nick-ul tau: Nico
 Nick-ul reclamantului: Hallen
 Detalii: Buna. Cu ce sa incep?

Deci, am inceput mixul, totul bine si frumos, radeam cu jumica si cu sofer ca sunt prietenii mei si a inceput sa ma ia cu fa. I am zis de nervi sa ii zica lui maicasa pentru ca nu este ok sa injure atata timp cat nu ne permitem. 

A inceput asa "tragi bine, eu I am raspuns mai taci", de la el venise o suferinta gen si mi-a zis gura fa. Dovada mai jos. 

In Al 2 - lea rand l am batut pe alee de 2 ori parca si 1 data a scris in nickname "ma bate si tarfa asta" si apoi "ma stie si tarfa asta". 

In Al 3-lea rand s-a terminat mixul, intr-adevar ca sa nu il pun pe mut da ma simt bine l-am injurat si eu pe server si imi asum da nu e asta problema. Problema mea este ca pe ts3 eram mai multi de 10 + insi si 2-3 cu grade ts3, I-a spus lui sofer pe famas asa : esti pestele ei si ti-ai adus tarfa pe ts si sa joace cs, iar apoi m-a injurat facandu-ma iar tarfa de fata cu grade administrative, nu ii s-a facut nimic ( kick, ban 10 minute macar). 

Nick-uri de prost gust de la un om frustrat ca sa nu il fac altcumva. 

Pe ts3 mi-a luat si mortii. 

 Dovadă : aceasta dovada este de pe server si de la ce a plecat aceasta convorbire extraordinara(obligatorie):  https://m.imgur.com/9lmM5cA

Martori : sanky, sebastian, jumica, sofer pe famas si multi altii, abia se terminase mixul, eram foarte multi pe canal. 
 Motiv:  limbaj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

PRO, REMOVE, asemenea comportament l-am observat si eu la mix-uri.

@Cosmin , aici se raspunde cu PRO/CONTRA, nu astepti raspunsul nimanui .

  • Thanks 1

                                                                                                                                               uTDljR2_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

Link to comment
Share on other sites

nu vad rostul reclamatiei astea.

am vorbit destul cu s0z si pe teamspeak, am rezolvat tot.

ati inceput amandoi sa ma injurati cand eram pe serverul de mix si asa a continuat tot.

eu imi asum la randul meu ca am continuat-o, dar daca nu ma injurati de morti si de familie.

edit : l-au obligat pe cosmin sa dea pro la reclamatie, a venit la mine pe canal insusi cosmin si mi-a spus.

PROJECTS : 

MY OWN ARENA MULTI 1V1 SYSTEM [ 20%, WORKING ON HIM ]

MY OWN GEOIP & STEAMID ANNOUNCER. [ 100% FINISHED, TESTING. ]

MY OWN ESP / WH FOR ADMINS. [ 95% FINISHED,  TESTING. ]

Link to comment
Share on other sites

In primul rand, hallen, nu are grad administrativ, are doar gradul de overwatch si scripter. In momentul cand te-a injurat, puteai sa vorbesti cu un admin de pe mix sa il baneze cateva ore conform regulamentului. Am vorbit si cu hallen si din ce mi-a zis mie, cativa din baietii care erau cu voi acolo l-au injurat si pe el.

Nu vad rostul reclamatiei, o sa primeasca un adverstisment verbal si atat.

#Topic closed

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Paul locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines