Jump to content

[Propunere] Semnaturi


Salat3

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: Salat3
  • Nume propunere: Semaneturi 
  • Descriere propunere: Deci o ideee ar fi ca omeni sa isi poata modifica o zona a semanturi o data pe luna , cu o limita anume de mb / kib . 
  • Ce imbunatatiri ar putea aduce comunitatii ELDERS ROMANIA?:Pentru a nu aglomera memoria forumului pe viitor . 

La premium (vip forum) puteti pune mai mare mib/ kib si mai multe accesari pe luna sa spune ca puneti sa isi poate puna o data pe luna semantura. La premium sa poata de 3 ori pe luna . (asa premium poate avea benifici in fata la useri normail . 

Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere , ar fii o idee chiar ok , după cum spune și D-nul manDarikees o argumentare chiar bună, dar dacă există spațiu si fondatorii ar fii ok cu asta , eu zic de ce nu, ai un PRO din partea mea .  Mulțumesc si o zi frumoasă să aveți ! 

 CSGO.ELDERS.RO 

 Suntem in cautare de STAFF activ si cu experienta ! Campanie ON Activa -> Click 

 Fetele beneficiaza de V.I.P gratuit-> Click 

 Concursuri -> Click 

c0Rjd1W.gif

Link to comment
Share on other sites

O mare prostie din punctu meu de vedere , ar mai trebui sa iti puna si interdictie pe switch avatar odata pe luna sa facem economie la MB / GB , mi se pare prea de tot , oricum nu doneaza nimeni pentru vip mai ales pentru beneficiul asta ca ti schimb o semnatura banala , e ceva free din punctul meu de vedere , timp de 10 ani + de cand tot umbluu pe forumuri nu am vazut o propunere asa de stupida .

CONTRA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • WickeD locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines