Jump to content

[Propunere] • Citate & Istorie


Seraphim

Recommended Posts

  • Nick-ul tau: Seraphim.
  • Nume propunere: Adaugare Citate & Istorie.
  • Descriere propunere:

Adaugarea sectiunilor "Citate" si "Istorie". Citatele se pot incadra la 'viata de zi cu zi' alaturi de "stiati ca?" iar 'Istorie' se poate incadra la "Multimedia''.

La Istorie se pot posta personalitati istorice, razboaie, documentare detaliate, etc. (ex: Cine a fost Adolf Hitler?/Atacul de noapte de la Targoviste/Al doilea razboi mondial).

La 'Citate' se pot face portofolii ca si la 'Stiati ca?' (ex citat: "Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi in lume - Mohandas Gandhi")

  • Ce imbunatatiri ar putea aduce comunitatii ELDERS ROMANIA?: Expandarea cunostintelor generale & o tenta mai culta a forumului.

"Cei mai mulți oameni nu se maturizează, ci doar cresc"  - Leo Rosten

Link to comment
Share on other sites

Hmm, citatele mi se par inutile, iar istoria, ar fi ok...doar ca , daca stam sa ne gandim, sa punem si geografie, economie, psihologie, etc..=))) umplem forumu de materie de liceu si gimnaziu...lucruri care deja se gasesc pe tot internetul..

Mai asteptam pareri...

Link to comment
Share on other sites

Mi s-ar părea o idee bună din punctul meu de vedere , de ce nu , aș fii de acord cu adăugarea acestor categorii ! Din partea mea ai un PRO ! 

O zi frumoasă în continuare !

  • Like 1

 CSGO.ELDERS.RO 

 Suntem in cautare de STAFF activ si cu experienta ! Campanie ON Activa -> Click 

 Fetele beneficiaza de V.I.P gratuit-> Click 

 Concursuri -> Click 

c0Rjd1W.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines