Jump to content

Cerere UNBAN


Christian.prousp

Recommended Posts

Nume: pRo|uSp

Nume admin: Danu.
Motivul reclamatiei: Ban pe neverificate config la cerere

Descrierea situatiei: Am cerut verificarea configului gasit cu rosu de wGD am insistat chiar, se face confuzie si se da ban fara sa se verifice !!!

WGD scaneaza 2 tipuri de cfg-uri: 1 contine caractere ilegale => DLL CFG(100%cod,fara niciun dubiu) 2 Contine alias uri ilegale ale unor cfg-uri gen no flash norecoil aim etc.(se recomanda ca ADMINUL sa ia la verificar cfg ul respectiv) 3 La sub 200 300 400 de linii nu prea are cine stie ce ( clasice precum recoil fix/siletdefuse/etc) cele mari de 1000-2000 pot fi asemanate cu codurile !!!

V a dau 2 3 exemple de mesaje scanate cu msj suspicios cfg : 1 cfg lui Vlad Vega cu msj ul la scanare (Cheat Signature Detected:Found Suspicious CFG:userconfig.cfg(total lines 484)-unknow status) 2 cfg lui SeDan cu mesajul la scanare(Cheat Signature Detected:Found Suspicious CFG:v.cfg(total lines 294)-unknow status !!! 

Deci in aceasta situatie cum am patit eu care am 184 de aliasuri/linii nu trb ca cfg ul sa aibe cod,il pot trimite pe messenger si sa se uite cineva priceput prin el si va observa decat aliasurile/linii cu care joc eu ! --- SI acum primul punct de exemplu cel ce contine cod 100%,mesajul care apare la respectivul cfg este urmatorul-Cheat SignaturenDetected:Found DLL CFG:cfg.cfg (total lines: 2639)-unknow status! atunci puteti bana respectivul player! 

Sper ca m am facut inteles,nu mai da ti ban aiurea fara sa aveti habar de treaba asta. Astept sa dau cuiva cfg ul meu sa il verifice si sa mi se scoata banul primit inutil! Spor.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Soft. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines