Jump to content

Cerere admin IRO

IRO
 Share

Recommended Posts

Numele tau:  Raul
Nick: IRO
Vârsta: 25
Primele 7 cifre din CNP:  1960308
Experienta Admin [Foarte Buna/Buna/Medie]: Buna spre foarte buna(ani de zile admin dar n-am jucat la modul serios de cativa ani)        Gametrucker (scuzati ca bag aici randul dar am copiat un model fara gt asa ca il lipesc aici): https://www.gametracker.com/player/IRO/89.40.233.16:27015/
STEAM (ON/OFF): off de moment, dar putem juca un pubg cand va saturati de 1,6 :))
De unde ati aflat de noi?: Intamplator, mi-a placut sv si am ramas
Motivul pentru care vrei Admin?:  Cum spuneam si mai sus, imi place serverul si vreau sa ajut cat pot . 
Sunteti constient ca daca va abateti de la regulament primiti remove/down?: Da 
Poti folosi TeamSpeak-ul?: nu, dar la nevoie da, in schimb folosesc discord . 
Ai citit regulamentul?(cuvant cheie): Da . RSELD

Respins. Mai multa activitate.

Locked.

— ◄═════▓═════════► + Luck
                                                                                                                                                    — ◄══════════════▓► + Rage
                                                                                                                                                    — ◄════▓══════════► + Hacks
                                                                                                                                                    — ◄═════════════▓═► + Aim
                                                                                                                                                    — ◄▓══════════════► + Skill

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines