Jump to content

cerere admin furious helly

Recommended Posts

Nick:NOBODY
Numele tău:Alex
Vârsta:26
Experiență ca admin:Destul de experientat
Ai citit regulamentul?(cuvânt cheie):Da.RSELD
Motivul pentru care dorești admin:Deoarece am mai fost admin dar, nu aveam timp iar acum vreau sa revin
Alte precizări:-

• Haha 1

Salut,Te-am văzut doar o singură dată pe server și in ultimele zile am fost activ  chiar exagerat de mult, o creștere in activitate si imi voi schimba decizia momentan contra .

Edited by One Flew

Respins.

Locked.

— ◄═════▓═════════► + Luck
                                                                                                                                                    — ◄══════════════▓► + Rage
                                                                                                                                                    — ◄════▓══════════► + Hacks
                                                                                                                                                    — ◄═════════════▓═► + Aim
                                                                                                                                                    — ◄▓══════════════► + Skill

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines