Jump to content

cerere unban AVG Magicianul3D


AVG Magicianul3D

Recommended Posts

  • Nick-ul tau:AVG Magicianul3D
  • UniqueID[CTRL+i]:19dzOVlOoBHUvgm1YH4N3CN2VjM=
  • Persoana care te-a banat?:gbtzuu
  • Motivul:You are banned permanently. Reason: "salut "
  • Detalii; - Din cauza ca nu am vrut sa discut cu el caci abuza de grad mereu , am primit ban permanent , nu pe sectiunea serverului , ci pe tot ts-ul.
  • Dovadă [printscreen]: nu am.
  • Alte precizări: Sper sa se remedieze problema si la "sedinte" sa se ia in calcul - interdictia si nu banarea playerilor pe toata comunitatea deoarece asa se pierd si playeri. Multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Observ ca ai fost banat prima data de gbtzuu la ora 21:28:11 pe motiv "Salut" si ti-a mai dat si slv. pe motiv "Interzis aim" la ora 21:36:40.  

Citez  "Detinatorii cat si cei cu grad, al unui server public, pot interzice unui player intrarea pe server cat si pe canalul de TS3"., iar tu cum ai fost admin la ei, au avut tot dreptul! Acum ramane sa isi spuna si restul parerea, dar dupa mine primesti :PRO: consider ca puteai primi doar interdictie pe canal!

╔► Fost Administrator Elders Romania
╠► Counter-Strike server Zombie Plague Custom >> zp.elders.ro

╚►You can contact me at discord Parintele#8664, TS3, message on the Forum or gmail <pauliulian.forum@gmail.com>

                                             

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Parintele said:

Observ ca ai fost banat prima data de gbtzuu la ora 21:28:11 pe motiv "Salut" si ti-a mai dat si slv. pe motiv "Interzis aim" la ora 21:36:40.  

Citez  "Detinatorii cat si cei cu grad, al unui server public, pot interzice unui player intrarea pe server cat si pe canalul de TS3"., iar tu cum ai fost admin la ei, au avut tot dreptul! Acum ramane sa isi spuna si restul parerea, dar dupa mine primesti :PRO: consider ca puteai primi doar interdictie pe canal!

As dori sa vad dovada in care am detinut coduri . Si din cate stiu eu , nu joc cu coduri , dar na , eu as vrea dovada inainte de a fi acuzat de ceva cheats.

Link to comment
Share on other sites

╔► Fost Administrator Elders Romania
╠► Counter-Strike server Zombie Plague Custom >> zp.elders.ro

╚►You can contact me at discord Parintele#8664, TS3, message on the Forum or gmail <pauliulian.forum@gmail.com>

                                             

Link to comment
Share on other sites

Salut AVG Magicianul3D, din cauza ca ai injurat pe canalul "AIM" de pe server-ul de TeamSpeak3, vei ramane interzis pe acel canal. Banul va fi scos, dar daca nu iti respecti interdictia vei fi banat permanent. O zi faina!

T/C

Link to comment
Share on other sites

  • Paul locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines