Jump to content

[Hardware] iPhone 13 va avea un notch mai mic, dar tot va avea


AxBxNxHaLaB

Recommended Posts

iphone-13-pro-macotakara.jpg?quality=100

Au aparut primele informatii in care putem avea incredere. iPhone 13 nu va renunta la notch, insa acesta va fi o idee mai mic conform unor informatii din online.

 

 

Apple trimite machete si/sau informatii referitoare la viitorul produs catre producatorii de accesorii. Acestia trebuia sa aiba din timp huse si accesorii pentru viitorul model, dar nu toti se pot abtine sa nu divulge informatiile primite.

 

Astfel, Mac Otakara, o sura de leak-uri de incredere, a prezentat o macheta  cu iPhone 13 unde putem vedea ca notch-ul este mai mic. Daca ma intrebati pe mine zvonul este real.

 

 

Daca va uitati la poza o sa vedeti ca difuzorul este mutat mai sus iar senzorii sunt integrati in linie de la cel mai mic la cel mai mare. Nu cred ca este o tehnologie noua la interior ci pur si simplu o rearanjare a senzorilor.

 

 

M-as bucura sa vad un iPhone fara notch, insa tinand cont de tehnologiile integrate in el imi este greu sa cred ca Apple va renunta curand la el

 

TS.ELDERS.RO - OLD.ELDERS.RO - IP : 93.114.82.77:27015

Pentru orice problema ma gasiti pe ts la canalu OLD cu numele : .S!ckBoY AxBxNxHaLaB  sau PM pe forum.

                                  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this website, you agree to our Terms of Use and Guidelines